Yhteystiedot 

Palvelemme asiakkaitamme koko Suomen alueella.

Ceriffi Oy
info@ceriffi.fi
www.ceriffi.fi
@Ceriffi_Oy

KAJAANIN TOIMISTO
Postiosoite:
Teknologiapuisto
PL 132, 87400 Kajaani

Käyntiosoite:
Teknologiapuisto
Kehräämöntie 7
87400 Kajaani
Y-tunnus: 2562094-3

JYVÄSKYLÄN TOIMISTO
Nisulankatu 78
40720 Jyväskylä

Pankki:
Osuuspankki
BIC: OKOYFIHH
IBAN: FI64 5760 0320 2253 77

Laskutus:
Verkkolasku: 00372562094
Operaattorin välittäjätunnus: E20450

Paperilasku:
PL 41392, 00063 LASKUNET

Laskutusohjeemme tässä.

Yhteyshenkilösi ovat:

Mikko Kettunen, tj
mikko.kettunen@ceriffi.fi
puh. 045-164 5778
LinkedIn: Mikon tiedot
Twitter: @Kettunen_Mikko
Kontaktisi: ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, koneiden CE-merkintä, EN 1090 teräsrakenteiden CE-merkintä, liikkeenjohdon konsultointi.

Martti Blomberg 
martti.blomberg@ceriffi.fi
puh. 045-164 5799
LinkedIn: Martin tiedot
Kontaktisi: ELY-keskuksen kehittämispalvelut, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, Lean Six Sigma

Samuli Muhonen
samuli.muhonen@ceriffi.fi
puh. 050-592 3958
LinkedIn: Samulin tiedot
Kontaktisi: GDPR, Mobiili seuranta (Ceriffi Check sovellus), ELY-keskuksen kehittämispalvelut

Liisa Mielonen
liisa.mielonen@ceriffi.fi
puh. 044-986 4274
Kontaktisi: Ceriffi Check sovellus

Niko Laakso
niko.laakso@ceriffi.fi
puh. 044-986 4307
Kontaktisi: GDPR (EU:n tietosuoja-asetus), digitaaliset sisällöt

Pavel Kauhanen
pavel.kauhanen@ceriffi.fi
puh. 044 3787 377
LinkedIn: Pavelin tiedot
Kontaktisi: Digitaaliset sisällöt

Ilkka Kuuramaa
ilkka.kuuramaa@ceriffi.fi
puh. 040-702 8280
Kontaktisi: Liikkeenjohdon konsultointi, Venäjän kauppa, ELY-keskuksen kehittämispalvelut

Seuraavat tiedot ovat pakollisia tai virheellisiä
Captcha